Rökelseställ Kina

Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina
Rökelseställ Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, för rökelse, dekor i emaljfärger, längd 20 resp 19 cm

Nagg

249778

2014-05-30