Marino Marini färglitografi

Marino Marini färglitografi
Marino Marini färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARINI, Marino (Italien 1901-1980): Edition Olympia, 1972, signerad och numrerad Marino 149/200, färglitografi på Arches, 86,5x64 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris, utgiven av Edition Olympia gmbh, München 1972.
LITTERATUR: Guastalla L112

249781

2014-05-30