Marino Marini färglitografi
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARINI, Marino (Italien 1901-1980): Edition Olympia, 1972, signerad och numrerad Marino 149/200, färglitografi på Arches, 86,5x64 cm, tryckt av Fernand Mourlot, Paris, utgiven av Edition Olympia gmbh, München 1972.
LITTERATUR: Guastalla L112
249781
2014-05-30