Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅLFAT, BOJANER, 2 st, BURK, med lock, cloisonné, Kina och Japan, 1900-talets första hälft, höjd 8-13 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, bucklor, en bojan med senare knopp
249796
2014-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner