Mikael Fare brons

Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons
Mikael Fare brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARE, Mikael (född1951): Grönsak, monogramsignerad MF, brons, numrerad 6/6, längd 19 cm

249801

2014-06-01