Kristian Holmqvist skulptur

Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur
Kristian Holmqvist skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLMQVIST, Kristian (samtida): Stående kvinna, monogramsignerad och daterad KH-88, skuret och bemålat trä, höjd 60 cm

Torrspricka

249803

2014-06-01