Bokstöd art deco i bronserad metall och marmor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSTÖD, 1 par, art déco, 1900-talets första hälft, patinerad metall och marmor, delvis bronserade, etikettmärkta Galibert, Le Havre, Frankrike, i form av guldfiskar, höjd 14, längd 19 cm
Smärre nagg, märken
249807
2014-05-30