Bokstöd art deco i bronserad metall och marmor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, art déco, 1900-talets första hälft, patinerad metall och marmor, delvis bronserade, etikettmärkta Galibert, Le Havre, Frankrike, i form av guldfiskar, höjd 14, längd 19 cm

Smärre nagg, märken

249807

2014-05-30