Karaffer C Voltz

Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz
Karaffer C Voltz

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 2 st, rödglaserad terrakotta, design Charles Voltz, signerade C. Voltz Vallauris France, höjd 25 cm

Mindre nagg

249808

2014-05-30