Claude Weisbuch färglitografier ur mapp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WEISBUCH, Claude (född 1927): (6) "Cinq études du mouvement", 1976, signerade Weisbuch, 84/250, färglitografier, 65x48,5 resp 48,5x65 cm

Ngn med enstaka fläckar

249826

2014-05-30