Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WEISBUCH, Claude (född 1927): (6) "Cinq études du mouvement", 1976, signerade Weisbuch, 84/250, färglitografier, 65x48,5 resp 48,5x65 cm
Ngn med enstaka fläckar
249826
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här