Göran Folcker oljemålning

Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning
Göran Folcker oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLCKER, Göran (född 1920): Utan titel, signerad a tergo Focker Vaxholm, olja på duk, 155x110 cm

Tryckskador

249835

2014-05-30