Ryska ikoner

Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner
Ryska ikoner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKONER, 2 st,Ryssland, 1900-talets början, Johannes Döparen resp Maria och Tre Heliga Konungar, höjd 37,5 resp 51 cm

Skador och slitage

249838

2014-06-10