Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄNNIK, Maire, tillskriven (1900-tal): Abstrakt komposition, gips, enligt uppgift Maire Männik, höjd 198 cm

Skador

249839

2014-06-03