Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
HJORTH, Bror (1894-1968): Margit - sittande modell, signerad Bror Hjorth, blyerts på papper, 52,5x36,5 cm
PROVENIENS Sveriges Allmänna Konstförening 1942
249851
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här