Bror Hjorth teckning

Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning
Bror Hjorth teckning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

HJORTH, Bror (1894-1968): Margit - sittande modell, signerad Bror Hjorth, blyerts på papper, 52,5x36,5 cm
PROVENIENS Sveriges Allmänna Konstförening 1942

249851

2014-05-30