Karmstol Bo 90 Arne Vodder

Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder
Karmstol  Bo 90 Arne Vodder

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOL, "Bo 90", Arne Vodder, Danmark, 1950-tal, orange klädsel

Slitage

249855

2014-05-30