Vilstol Fenix Sam Larsson för Dux

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

VILSTOL, Sam Larsson, chaiselongue ´Fenix´ 1970-tal, Dux, underrede i kromat stål, zebrarandig klädsel, längd ca150 cm

Kläseln med slitage

249856

2014-05-30