Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
VILSTOL, Sam Larsson, chaiselongue ´Fenix´ 1970-tal, Dux, underrede i kromat stål, zebrarandig klädsel, längd ca150 cm
Kläseln med slitage
249856
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här