Snapsglas Karlberg samt snapsflaskor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNAPSGLAS, 10 st, modell Karlberg, 1900-tal, SNAPSFLASKOR, 2 st, omkring 1900, en med graverad och förgylld dekor samt monogram G III (Gustaf III), höjd 12-23 cm

Nagg

249859

2014-05-30