Elis Ryberg oljemålning
2014-05-30
249860
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Stadsvy av Trosa, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 68x57 cm