Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESTICK i SCHATULL, 48 dlr., 1900-talets första hälft, Dixon, England, skaft i pärlemor, förygyllda blad, bestående av: 24 gafflar, 24 knivar
Slitage, nyckel saknas
249878
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här