Dixon bestick i schatull

Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull
Dixon bestick i schatull

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK i SCHATULL, 48 dlr., 1900-talets första hälft, Dixon, England, skaft i pärlemor, förygyllda blad, bestående av: 24 gafflar, 24 knivar

Slitage, nyckel saknas

249878

2014-05-30