Fickplunta och spritgömma

Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma
Fickplunta och spritgömma

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKPLUNTA, SPRITGÖMMA, 1900-talets första hälft, i form av böcker, bemålad plåt och läder, 21x16 resp 14x11 cm

Skador och slitage, en med dedikation

249885

2014-05-30