Andre Derain etsning

Andre Derain etsning
Andre Derain etsning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DERAIN, André (1880-1954): "Couple au bord du torrent", signerad, etsning, 11,5x11 cm

Gulnader

249896

2014-06-01