Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllopsfesten, signerad Karl Höglund, HC 20/20, färglitografi, 58x87 cm

249907

2014-05-30