Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÖGLUND, Karl (född 1940): Blomsterstilleben, signerad Karl Höglund, 191/290, färglitografi, 52x42 cm
249909
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här