Bordsklocka silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSKLOCKA, silver, 1800-tal, dedikation "Kärt minne av ungdomsvännen Ch. Em. Löfvenskiöld" (Charles Emil L 1810-1888), handtag i form av orm samt fågleklo, höjd 12 cm, vikt ca 121 g
Buckla med lagning
249912
2014-05-30