Rikard Göransson oljemålning

Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

GÖRANSSON, Rikard (född 1958): Motiv med torso, signerad och daterad R Göransson -96, olja på duk, 65x56 cm

249917

2014-05-30