Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPPSLEV, SÅSSLEV, STRÖSKEDAR, 2 st., BÄGARE, silver, 1800-tal

Skador, lagningar

249919

2014-05-30