Stig "Slas" Claesson oljemålning

Stig
Stig
Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): "Oros himmel", signerad Stig Claesson, olja på duk, 65x54 cm

249924

2014-05-30