Bord Stig Lindberg för Gustavsberg
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, Stig Lindberg, Gustavsberg 1950-tal, emaljskiva i rött och svart med motiv ur serien "Karneval", signerat Stig L, bordet formgivet av David Rosén för NK ur serien "Triva", teak, brickmärkt David Rosén NK Triva Made in Sweden, höjd 50, 48x135 cm
Smärre slitage
249926
2014-05-30