Bord Stig Lindberg för Gustavsberg

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD, Stig Lindberg, Gustavsberg 1950-tal, emaljskiva i rött och svart med motiv ur serien "Karneval", signerat Stig L, bordet formgivet av David Rosén för NK ur serien "Triva", teak, brickmärkt David Rosén NK Triva Made in Sweden, höjd 50, 48x135 cm

Smärre slitage

249926

2014-05-30