Byrå sengustaviansk stockholmsarbete
2014-05-30
249931
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk, stockholmsarbete, fanérad i mahogny, beslag i mässing, etikettsmärkt, höjd 90, 106x62 cm
Nyckel saknas, blekt, smärre fanérskador, lister med skador, skivan med nagg