Byrå sengustaviansk stockholmsarbete
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk, stockholmsarbete, fanérad i mahogny, beslag i mässing, etikettsmärkt, höjd 90, 106x62 cm
Nyckel saknas, blekt, smärre fanérskador, lister med skador, skivan med nagg
249931
2014-05-30