Taklampa 1970-tal

Taklampa 1970-tal
Taklampa 1970-tal
Taklampa 1970-tal
Taklampa 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1970-tal, vit plast, höjd ca 68, diameter ca 64 cm

Slitage, ej funktionstestad

249943

2014-05-30