Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKARMATUR, 1970-tal, vit plast, höjd ca 68, diameter ca 64 cm
Slitage, ej funktionstestad
249943
2014-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här