Allan D´Archangelo färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

D´ARCANGELO, Allan (USA 1930-1998): Morning Star (Texaco), färgserigrafi, 1980, signerad och numrerad A. D´Arcangelo A/P 23/50 (ordinarie upplaga 250 ex.), 21,5x104 cm

249954

2014-05-31