Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Från det bombade Eastend, London jan. 1947", signerad och daterad Mörner -47, olja på papp-pannå, 24x33 cm
Atergo noterat: "målning utförd efter konstnärsresan jan 1947 med Svenska Lloyds Suecia"

249968

2014-05-31