Stellan Mörner oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÖRNER, Stellan (1896-1979): "Från det bombade Eastend, London jan. 1947", signerad och daterad Mörner -47, olja på papp-pannå, 24x33 cm
Atergo noterat: "målning utförd efter konstnärsresan jan 1947 med Svenska Lloyds Suecia"
249968
2014-05-31