Ludwig Klimek oljemålning

Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning
Ludwig Klimek oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLIMEK, Ludwig (Polen, 1912-1992): Damer vid båt, signerad Klimek, olja på pannå, 25x34 cm

249971

2014-06-01