Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VASER, 3 st, SKÅL, PRYDNADSÄGG, 1900-tal, cloisonné, ASK med lock, dekor av underglasyr i blått, infattat i metall
Slitage
249980
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här