Vaser cloisonné
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
VASER, 3 st, SKÅL, PRYDNADSÄGG, 1900-tal, cloisonné, ASK med lock, dekor av underglasyr i blått, infattat i metall
Kuntoraportti
Slitage
249980
Päivämäärä:
2014-05-31