Vaser cloisonné

Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

VASER, 3 st, SKÅL, PRYDNADSÄGG, 1900-tal, cloisonné, ASK med lock, dekor av underglasyr i blått, infattat i metall

Kuntoraportti

Slitage

249980

Päivämäärä:

2014-05-31