Guy Sportellini oljemålning

Guy Sportellini oljemålning
Guy Sportellini oljemålning
Guy Sportellini oljemålning
Guy Sportellini oljemålning
Guy Sportellini oljemålning
Guy Sportellini oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPORTELLINI, Guy(samtida): "Souvenir de Turner", signerad, olja på pannå, a tergo signerad och daterad G Sportellini mars-avril-89, 27x22 cm

249983

2014-05-31