Monterskåp
Vollendet
2014-05-31
249987
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
MONTERSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, med beslag i mässing, med lös stenskiva, höjd 130, 41x44 cm, nyckel finns
fanérskador