Monterskåp

Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp
Monterskåp

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MONTERSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, med beslag i mässing, med lös stenskiva, höjd 130, 41x44 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

fanérskador

249987

Päivämäärä:

2014-05-31