Monterskåp
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MONTERSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, med beslag i mässing, med lös stenskiva, höjd 130, 41x44 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
fanérskador
249987
Päivämäärä:
2014-05-31