Anders Lindgren oljemålning

Anders Lindgren oljemålning
Anders Lindgren oljemålning
Anders Lindgren oljemålning
Anders Lindgren oljemålning
Anders Lindgren oljemålning
Anders Lindgren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDGREN Anders( född 1933): Brickan, signerad och daterad AL -04, olja på pannå, 80x90 cm

249988

2014-05-31