Hjalmar Trafvenfelt oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAFVENFELT, Hjalmar (1851-1937): Kustbild med segelbåt och klippor, signerad och daterad Hj Trafvenfelt 03, olja på duk, 37x49 cm

Krackeleringar

249992

2014-05-31