Buddhafigur

Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUDDHAFIGUR, 1900-talets andra hälft, bemålat och förgyllt trä, höjd 29 cm

Lös del medföljer

249993

2014-05-31