Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BUDDHAFIGUR, 1900-talets andra hälft, bemålat och förgyllt trä, höjd 29 cm
Lös del medföljer
249993
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här