Märklin samt Arnold rapido

Märklin samt Arnold rapido
Märklin samt Arnold rapido
Märklin samt Arnold rapido
Märklin samt Arnold rapido

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, 1900-tal, personvagnar mm, räls, växlar, signaler, transformator samt Arnold Rapido tåg och räls

Ej genomgånget, funktioner ej prövade, skador

249998

2014-05-31