Eldhundar 1 par
2014-05-31
250003
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1900-tal, mässing och gjutjärn, höjd 51, längd 30 cm
Slitage