Tor Bjurström samling litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Figur- och landskapsmotiv, delvis signerade, litografier, varierande mått, vissa med stämpelintyg a tergo, i grafikportfölj

Hanteringsveck, revor

250011

2014-05-31