Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): En samling Figur- och landskapsmotiv, delvis signerade, litografier samt 1 blyerts, varierande mått, vissa med stämpelintyg a tergo
Hanteringsveck, revor
250016
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här