Tor Bjurström samling litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): En samling Figur- och landskapsmotiv, delvis signerade, litografier samt 1 blyerts, varierande mått, vissa med stämpelintyg a tergo

Hanteringsveck, revor

250016

2014-05-31