Arman färglitografi

Arman färglitografi
Arman färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike 1928-2005): Komposition med penslar och violin, signerad Arman, 52/150, färglitografi, 74x55 cm

250026

2014-05-31