Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, etikettmärkta AB Carlström & Co möbelfabrik, vitlackerade, låda i sargen, höjd 52, 47x33 cm
Bruksslitage
250027
2014-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här