Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, etikettmärkta AB Carlström & Co möbelfabrik, vitlackerade, låda i sargen, höjd 52, 47x33 cm

Bruksslitage

250027

2014-06-01