Byrå 1800-tal
2014-06-01
250035
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, beslag i mässing, höjd 88, 106x47 cm
Renoverad och kompleterad, nyckel saknas