Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, beslag i mässing, höjd 88, 106x47 cm

Renoverad och kompleterad, nyckel saknas

250035

2014-06-01