C. Göran Karlsson tempera

C. Göran Karlsson tempera
C. Göran Karlsson tempera
C. Göran Karlsson tempera
C. Göran Karlsson tempera

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK 91, tempera på papper, 50x37 cm

250038

2014-06-01